זכיינות - עמוד הבית
  
אודותינו
  
צרו קשר

יצירת קשר

מחפש שותף לעסקים? המדריך הקצר למציאה של שותף מוצלח
יזמים רבים נתקלים בבעיה דומה- כיצד למצוא שותף מתאים לעסקים? הרי כבר ידוע מזמן שלעשות עסקים עם חברים רק יגרום לקטיעת הקשר החברי ברוב המקרים והנושא עוד חמור בהרבה כשמדובר במשפחה. מי רוצה לריב עם אח, אחות או דוד בגלל כסף ועסקים? בשל כך רצוי למצוא את השותף הרצוי בעולם הניטראלי.

שותף לעסקים הוא אדם שצריך לעמוד בכמה מאפיינים כדי שיהיה אפשר לקרוא לו שותף לעסקים מוצלח: הדבר החשוב ביותר הוא ששותף זה חייב להשלים את תכונותיו של היזם הראשון וכך ליצור ישות חדשהו ואחידה שהיא יותר מ100% של כל יזם בנפרד.
כדי להמחיש את העניין של תוכנות שותף לעסקים נעלה דוגמא קצרה שלא תשאיר שום ספק- חיים הוא גבר בן 33 ובעלים של כמה מסעדות בעבר. המאפיין של המסעדות שלו היה אוכל מצוין, שירות מעולה, מחירים הגיוניים ואווירה מיוחדת. אך אליה וקוץ בה- המסעדות פשוט לא הצליחו להתמלא אף פעם. לא הופיעה עליהן שום כתבה בעיתון, שום ביקורת בטלוויזיה, שום ידוענים לא סעדו ליבם שם ואם הייתם שואלים מישהו ברחוב את הוא מכיר את המסעדות של חיים הרי שהתשובה כנראה הייתה שלילית. כעת נעבור ליצחק, גבר בן 40, בעלים של חברת פרסום כושלת במרכז הארץ. יצחק הוא אדם של אנשים- מצחיק, כריזמטי, אומן יחסי ציבור. אך מה לעשות שהעבודה עצמה אינה הצד החזק שלו.
ניתן כבר לראות את הכיוון שאליו הולך הסיפור הזה- שותף לעסקים הוא אדם שמשלים את השותף הראשון ואין ספק שקיים כאן מקרה קלאסי שכזה. במידה וחיים היה בוחר ביצחק כאותו שותף לעסקים רצוי אין ספק ששניהם היו מרוויחים רבות מהמהלך.