זכיינות - עמוד הבית
  
אודותינו
  
צרו קשר

יצירת קשר

משקיעים פרטיים- מי הם, איפה הם נמצאים ובמי יבחרו.
כל יזם צעיר יודע ומכיר את נוסחת הקסם- עלה על רעיון, כתוב תוכנית עסקית ומצא את אותם משקיעים פרטיים שאפילו קיבלו את השם "אנג'לס" (מלאכים) כדי שישימו את ממונם ובטחונם בעסק ויגרמו לו להמריא. ובכן, העניין פשוט לכאורה משום שהדרך ברורה לגמרי אך אין כך הדבר במציאות. המציאות, במיוחד במדינת ישראל בה כל אדם שני הוא יזם, קיימת תחרות עזה על אותם משקיעים פרטיים רצויים ויזמים רבים עושים כל שביכולתם למצוא את אותם משקיעים פרטיים שיסכימו להשקיע להם במיזם. מאמר זה יתאר קווי מתאר לאותם משקיעים פרטיים ואין זמן טוב מזה להתחיל לעשות כן.

מי הם אותם משקיעים פרטיים? משקיעים פרטיים הם אנשים רבי ממון שנעשה לרוב על ידם בעסקים שונים ברחבי העולם. מדובר באנשי עסקים ממולחים שבמקום לעמוד בחזית, להמציא מיזמים ולגזור רווחים באופן מוצלח כפי שעשו בעבר, כיום הם עברו למשרד האחורי שם הם בוחנים את הרעיונות של אנשים אחרים ומחליטים עם מוחם העסקי החריף איזה רעיון ויזם מחזיקים בסיכוי גבוה יחסית להצליח בשוק.
איפה נמצאים אותם משקיעים פרטיים, כלומר איך למצוא אותם. ישנן קבוצות רבות של משקיעים פרטיים המאוגדים יחדיו. חיפוש קצר באינטרנט בנושא המדובר יניב את התוצאות הרצויות. יש לזכור שבמידה וכן הצלחתם להגיע לפגישה עם אותם משקיעים פרטיים הרי חשוב שהתוכנית העסקית תהיה ברמה הגבוהה ביותר כדי להגביר סיכוייכם.
במי יבחרו משקיעים פרטיים? שאלת השאלות. משקיעים פרטיים יבחרו ביזם ולא ברעיון. הם רוצים לראות אדם בעל אחריות, השקפה, יכולת ניהול, יכולת הובלה ועוד יכולות שונות שיצביעו כי הוא מסוגל לקחת את הפרויקט על כתפיו ולגרום להצלחתו.