זכיינות - עמוד הבית
  
אודותינו
  
צרו קשר

יצירת קשר

משקיעים לעסקים- האם תמיד רצויים? השאלה באיזה מחיר
משקיעים לעסקים הם האנשים הרצויים ביותר במסיבה של העולם העסקי. אין יזם או אדם בעל רעיון שלא חשב על אותם משקיעים לעסקים, שחלקם כבר ממש זכו לכינוי "אנג'לס" (מלאכים) שיבואו, יפתחו את פנקס הצ'קים, יכתבו צ'ק שמן מאוד ויאפשרו לו להצליח. אך לכל דבר יש מחיר. יש לזכור שאותם משקיעים לעסקים אינם פראיירים כלל וכלל.

מאפיין ראשון של משקיעים לעסקים: המאפיין הראשון שלהם הוא שמדבור באנשי עסקים ממולחים ורבי ניסיון. במידה והם מתעניינים בעסק שלך מדובר בסימן מצוין משום שאותם משקיעים לעסקים עובדים בעבודה שנקראת בפשטות "השקעה באחרים" ובה הם פיתחו ניסיון רב. הם מסוגלים לראות מי האדם האומד מולם, כמה טוב הוא קורא את השוק, מהן יכולות הובלת העסק שלו והאם לעסק יש סיכוי בכלל לשרוד את המלחמה העזה בחוץ.
מאפיין שני של משקיעים לעסקים: המאפיין השני הוא שמדובר באנשי אנשים ממולחים ולכן גם האחוז שהם לוקחים לעצמם הוא גדול, יחסית למחיר שהשקיעו. קיימים בעלי רעיונות\יזמים רבים שהכניסו שותף לעסק ובסופו של דבר לא נשארו עם הרבה מהרווחים משום שהשותף ששם את ההשקעה הגדולה לקח לעצמו 70-80% מהעסק וכך לא נשאר ליזם המקורי של הרעיון כמעט דבר.
מאפיין שלישי של משקיעים לעסקים: קריאת השוק של אותם משקיעים לעסקים היא מצוינת. לרוב משקיע כזה או אחר פועל באותו השוק כך שהוא מכיר היטב את מאפייני השוק, היתרונות, החסרונות ואיפה אפשר לבוא ולשפר את הקיים. משקיעים לעסקים יודעים לעשות עסקים ורצוי שהיזם לא יהיה תמים ויהיה מודע לכך מראש במסגרת המשא והמתן שהוא ינהל עם אותם משקיעים לעסקים. אין לקבל כל אחד שרוצה להשקיע בעסק.
זכיינות בתחום המזון גם כן נחשבת כהשקעה לעסקים. בואו ללמוד עוד בנושא.