זכיינות - עמוד הבית
  
אודותינו
  
צרו קשר

יצירת קשר

משקיעים מחפשים יזמים- הרומן החדש של המאה ה21
אז יש לך רעיון חזק? גדול. עכשיו מה עושים עם זה? מספר אפשרויות עומדות בפני אדם המגיע למצב שכזה. הראשונה היא לממן את הפיתוח של תוכנית עסקית, אב טיפוס, שיווק, הפצה וכו' בעצמו ולאכול את כל העוגה כך. אך למען האמת, למי יש מיליונים שרק מחכים באיזה קופה נסתרת בצד לשימוש? וגם אם יש לו את המיליונים האלה, האם הוא לא ירצה לחלוק את הסיכון עם כמה שותפים אחרים?

בדיוק בשביל מצב זה קיים העניין של משקיעים מחפשים יזמים. משקיעים מחפשים יזמים הם אנשים עם רעיון שהם פיתחו. הם בטוחים ברעיון, משוכנעים בו, וכעת הם תרים אחר יזמים, אנשים בעלי ממון ויכולת שיפוט גבוהה לגבי מיזמים, שייכנסו איתם לריקוד המטורף הזה ויחד אולי יצליחו לתת מכה איכותית ולהיות מסודרים לכל ימי חייהם.
משקיעים מחפשים יזמים הוא נושא שהחל להתפשט כבר במאה הקודמת כשהמהפכה התעשייתית שנתה לראשונה את העולם ואפשרה גם לבני המעמד הבינוני לפרוץ את הגבולות ולהפוך לעשירים כקורח. משקיעים מחפשים יזמים בימינו אנו זה רומן ידוע מאוד שיש לו כללים ברורים. אחד הכללים הברורים ביותר באינטראקציה של משקיעים מחפשים יזמים הוא שהיזמים בוחנים קודם כל את האדם העומד מולם ואחר כך את העסק שהוא מציע.
ההתרשמות האישית של היזמים שואלת האם האדם שעומד מולם מסוגל להתניע, עם עזרה כמובן, עסק להצלחה? האם הוא מסוגל להוביל אותו, לנהל אותו, להתוות לו דרך פעולה עתידית, והכול במו ידיו ומוחו? משקיעים רבים נופלים בתפיסה הזאת ובשל כך האינטראקציה הזאת משקיעים מחפשים יזמים כושלת לעתים, אך יש לזכור שגם אם מדובר במיזם העסקי המוצלח ביותר סיכויי הכישלון הם עדיין גבוהים.