זכיינות - עמוד הבית
  
אודותינו
  
צרו קשר

יצירת קשר

מי מחפש משקיע? קווי פעולה ופרופיל של התרים אחר המשקיעים.
משקיעים רבים שואלים את עצמם- מי מחפש משקיע? ומדוע? ובכן משום שמחפשי המשקיעים הם אנשים יזמים עם רעיונות שחלקם הקטן ינפץ את המסגרות ויביא לרווחים אדירים. מי מחפש משקיע באמת? ובכן כתבה זו תתאר את קווי הפרופיל של התרים אחר המשקיעים כדי שהאחרונים ייכנסו איתם שותפים למיזם עסקי ויחדיו הם יניבו רווחים גבוהים.

מי מחפש משקיע- פרופיל ראשון: הטייפ קאסט הראשון שבדרך כלל מחפש משקיע הוא אדם שיש לו רעיון בשלב הפיתוח הראשוני. הוא כבר כתב תוכנית עסקית, מכיר פחות או יותר את השוק כתלות במשאביו ועכשיו רק רוצה למצוא מישהו שייכנס איתו לקלחת מבחינה פיננסית וישים איתו את הכסף הדרוש להתנעת העסק.
מי מחפש משקיע- פרופיל שני: כאן כבר מדובר באדם שעשה ועושה עסקים ומחפש משקיע במטרה ברורה- לחלוק איתו את הסיכון האדיר בפתיחת עסק חדש. האדם הזה כבר יודע שרוב הסיכויים כבר מראש הם שהעסק ייכשל וייפול (וזאת תחת הסטטיסטיקה ש70% מהעסקים נופלים לאחר שנת פעילות אחת, 90% נופלים לאחר חמש שנות פעילות). מדובר פה למעשה בסיכון מחושב לחלוטין, חלוקה של אחריות והשקעה אך בו בזמן כניסה לעשיית עסקים עם אדם כזה היא טובה משום שיש לו כבר ניסיון רב בעולם העסקים.
מי מחפש משקיע- פרופיל שלישי: מדובר במקרה הזה במשקיעים המאגדים תחתם משקיעים נוספים ויוצרים מאין פירמידת משקיעים הבוחנת יחדיו רעיונות שונים ומחליטה, כקבוצה, להיכנס אליהם כשותפים מלאים. זהו מבנה פיננסי חדש יחסית שלא היה קיים בעבר והוא טומן בחובו יתרונות וחסרונות ליזם- מדובר בחבר'ה מנוסים מאוד בעלי עין טובה אך בו בזמן האחוז שהם לוקחים מהעסק הוא גבוה מאוד.