זכיינות - עמוד הבית
  
אודותינו
  
צרו קשר

יצירת קשר

שותף עסקי- כללי הבחירה החשובים ביותר
פעמים רבות מגיע האדם לצומת דרכים בחייו שבה הוא חושב "האם עלי לבטוח במישהו או לא לבטוח בו?" בחיים האמיתיים הצומת הזאת קשורה לעניינים כגון אהבה, קשר אישי, לימודים ועוד אך קיים עולם שבו טעות גורלית בצומת הזאת, לקיחת הדרך השגויה, יכולה להניב נזק עצום- העולם העסקי. שותף עסקי הוא שותף לעסק שלך, שותף לחיים שלך, שותף להכל. אדם שכזה צריך לעמוד במספר קריטריונים שכלל לא בטוח שרבים מחבריך הטובים עומדים בהם. כתבה זו תפרט את המאפיינים השונים של אותו שותף עסקי אידיאלי וזכרו- גם אם כל המאפיינים הללו מתקיים הרי שעדיין החתונה הכפויה הזאת ביניכם יכולה להיגמר בגירושין כואבים, ולא רק מהבחינה הרגשית אלא גם הפיננסית.

מאפיין מספר 1 של שותף עסקי אידיאלי- השותף העסקי האידיאלי חייב להביא לעסק משהו שאתם לא מסוגלים להביא לו. אתם מצוינים בכתיבת תוכניות עסקיות, חשיבה על אסטרטגיות פעולה והתוויה של הכיוון ההתפתחות העתידי של העסק? מצוין. אז שותף עסקי טוב חייב להיות מצוין במכירה פנים מול פנים, פגישות עם לקוחות, להיות בעל קסם וכו'. בקיצור מדובר פה בשני אנשים שמשלימים אחד את השני למשהו טוב יותר.
מאפיין מספר 2 של שותף עסקי אידיאלי- המאפיין השני הוא שאותו שותף עסקי חייב להיות אדם הגון ומחושב בו בזמן. למה הכוונה בהגון ומחושב? האם לא צריך אדם שיידע לעשות עסקים, כלומר לנצל הזדמנויות שלא ניצלו בעבר בשל פחד ממה יגידו וכדומה? ובכן כמובן , אך לא זו הכוונה. הכוונה בתכונות אלה היא שהן יופנו אליכם. כלומר שותף עסקי טוב חייב להיות הגון ומחושב מבחינה פיננסית בנוגע לעסק שלו עצמו ולהציג בפניכם את כל המידע, את כל הרהוריו, את כל מה שהוא חושב באמת על העסק.