זכיינות - עמוד הבית
  
אודותינו
  
צרו קשר

יצירת קשר

רשתות שיווק הן אחד מהצורות העסקיות הפופולאריות ביותר כיום. רשתות אלו מתמקצעות במגוון רחב של תחומים – אפנה, מזון, תקשורת ועוד. אחת האפשריות ליהנות ולהרוויח כלכלית מהיתרונות שרשתות שיווק טומנות בחובן היא על ידי זכיינות למכירה.

 זכיינות למכירה היא למעשה מכירת סניף המהווה חלק מרשת שיווק כלשהי. הקונה הפוטנציאלי רוכש סניף אחד או יותר של הרשת, תוך שמירה על הצביון המאפיין את הרשת. לדוגמה, אם מדובר בסניף של רשת בתי קפה התפריט יישאר זהה, וכך גם החזון של הסניף. יחד עם זאת, זכיינות למכירה מאפשרת לבעלים הפוטנציאלי לנהל את הסניף כראות עיניו ולאור ניסיונו בכדי להביא את הסניף להצלחה כלכלית.
 
זכיינות מאפיה למכירה מהווה יתרון גדול וחלון הזדמנויות למשקיע פוטנציאלי, שכן רשתות שיווק ידועות ככאלו בעלות תמיכה כלכלית ומוניטין אשר מביא לקהל לקוחות גדול ונאמן. זכיינות למכירה משלבת בתוכה את יתרונות שמה הטוב של הרשת יחד עם ניהול עצמאי של הקונה הפוטנציאלי.
 
לפני רכישה של זכיינות למכירה חשוב לבצע עבודת מחקר מקיפה בדמות תכנית עסקית. חשוב כי בתכנית עסקית זו יפורטו כל המאפיינים של זכיינות למכירה מבחינת כוח אדם, ספקים, לקוחות, עליות ועוד, בכדי שהקונה הפוטנציאלי ידע בדיוק מה כוללת זכיינות למכירה מבחינה כספית וארגונית. חשוב כי הקונה הפוטנציאלי יערוך מעין סקר שוק וישוחח עם זכיינים אחרים אשר רכשו זכיינות למכירה בכדי ללמוד מניסיונם.
 
המלצה נוספת היא שקנה פוטנציאלי של זכיינות למכירה יבחר בזכיינות התואמת את העניין האישי שלו ואת ניסיון חייו על מנת למקסם את מעורבותו החיובית בעסק. אין ספק כי זכיינות למכירה עשויה להיות הזדמנות כלכלית, אך חשוב לזכור לסקרו לפני כן היטב את כל הפרטים בכדי להימנע מכישלון כלכלי.