זכיינות - עמוד הבית
  
אודותינו
  
צרו קשר

יצירת קשר

זכיינות משתלמת לבית העסק
בעולם העסקי של היום שיטת הזכיינות עשויה להיות משתלמת לעסקים גדולים וקטנים כאחד. זכיינות עשויה לכלול פוטנציאל של עסקים גדולים וקטנים כאחד, שכן היא מאפשרת לעסקים גדולים לפרוס את חסותם על כמות גדולה של עסקים קטנים המנוהלים באופן עצמאי, עבור עסק גדול בעל מותג, מוצר או שיטות עבודה מסוימת עשויה להיות זכיינות שיטה טובה להרחיב את העסק ולדאוג לרווחים קלים ללא השקעה או מאמץ אמיתיים, אולם גם עבור עסקים קטנים עשויה זכיינות להיות מקור ליצירת הכנסות רבות. במקרים רבים אנו בתור עסקים קטנים יכולים למצוא לעצמנו אפשרויות לקבל עסק עם שם ועם גב כלכלי של חברה גדולה וכך לא לבטל את תחושת העסק הקטן והשביר שאנו  עשויים להיתקל בה.

 

מהי בעצם זכיינות לבית העסק?

הצורך בהרחבת הפעילות העסקית של החברה הוא צורך טבעי הנמצא כמעט בכל חברה קטנה או גדולה. הזדמנות עסקית טובה נמצאת במכירת זכיינות של החברה. כאשר החברה הופכת להיות זכיינית, היא בעצם מאפשרת לעצמה להתרחב בסניפים וחנויות בפריסה ארצית.

זכיינות הנה אישור רשמי של חברה להשתמש במותג, מוצר או שירות שלה. החברה מקנה לבית עסק כלשהו את הזכות להשתמש במותג ובמוצרים שלה. אישור זה ניתן לאנשים פרטיים, והם משתמשים במוניטין של מותג החברה וסוחרים בו בשימוש פרטי. עסקת זכיינות מחייבת תשלום חד פעמי הנע בין 25,000$ - 70,000$. בנוסף, מחויב הזכיין בתשלום תמלוגים של 3%-10% מהרווחים, וכן תשלום בהשתתפות תקציב הפרסום של החברה המזכה.

עסקי זכיינות מתפרסים על שווקים שונים, כגון מסעדנות, בתי מלון, אופנה, מזון מהיר, תחנות דלק ועוד. הזכיין עצמו אחראי לבניית העסק הנושא את לוגו החברה המזכה ומוצריה, וכן בתשלומים השוטפים של העסק. הרווח שלו מיוצר מעצם העובדה שמוצרי החברה המזכה נושאים עמם שם ומוניטין אשר מושכים את הקהל לידי קניה והגדלת כוחו הכלכלי של הזכיין.

כיצד ניתן למצוא זכיינות משתלמת?
אום בעבור זכיינות איכותית ומשתלמת אנו צריכים כמובן לשלם סכומי כסף לא מבוטלים במקרים רבים אנו עשויים לשלם סכומים שיהפכו את ניהול המקום לאתגר בכל הקשור ליצירת רווחים חדשים במקרים אלה עלינו לשקול שנית את רכישת אותם זכויות זכיינות. רכישת זכיינות משתלמת מחייבת אותנו לבחון את תנאי העסקה ואת איכות המותג או המוצר שאנו רוכשים. לשם כך עלינו לחפש היטב במקומות שונים זכויות זכיינות משתלמות המאפשרות לנו לייצר רווחיים לטווח קצר וארוך כאחד. עלינו לזכור כי למרות היתרונות הרבים של זכיינות משתלמת עלינו למצוא הזדמנות עסקית מוצלחת.

זכיינות עסקית, האם כדאי?

זכיינות עשויה להיות משתלמת מאוד, אולם כדאי לעשות אותה באופן מוצלח עלינו לבצע בדיקה מעמיקה בטרם נרכוש את הזכויות על הפעלת העסק. במקרים אלה זכיינות מחייבת בדיקה מוצלחת של השוק על מנת שנוכל לייצר עסק מוצלח ורווחי המתפקד בזכות עצמו.

 

זכיינות נושאת עמה סיכונים פחותים בשוק וזאת משום שהזכיין נהנה משם הזכיין והמוניטין שלו. הזכיינית מלווה את בית העסק הרוכש את אישור הזכיינות, וכך הסיכויים להפסדים קטנים משמעותית.

בנוסף לכך, זכיינות מקנה לבית העסק עצמאות עסקית, והוא אינו תלוי בחברה המזכה או כפוף לתנאיה, מלבד תנאי הזכיינות המקובלים כגון תשלומי רווחים מהמחזור השנתי של בית העסק. גם מוצרי החברה אותם קונה בית העסק נמכרים בעלות נמוכה מכוח היותו בעל אישור זכיינות. הטבה זו מסייעת לו בהגדלת רווחים בצורה טבעית.

בתי עסק המחזיקים באישור זכיינות ידועים כעסקים מצליחים יותר. קצב ההתפתחות העסקית שלהם מואץ, והם נהנים מקהל לקוחות רחב יותר ממה שידעו בעבר

אנו נשמח ללוות אותך בתהליך קבלת אישור זכיינות לבית העסק שלך. שירותינו כוללים:

צוות מקצועי המלווה אתכם

ידע וניסיון עתיר שנים

בניית תכנית עסקית

סיוע במיתוג, תוכנית שיווק, ועוד

ליווי אסטרטגי 

מי יכין את התכנית העסקית שלך?

תוכנית עסקית, בקשה להלוואה  מהקרן בערבות המדינה, ליווי עסקי, תוכנית שיווק וקידום מכירות, וכל הקשור בניהול עסקים – תקבלו מרענן גולן, יועץ עסקי בכיר של משרד התעשיה והמסחר, בעל משרד לייעוץ עסקי משנת 1992 , וניסיון קודם עשיר ומגוון בניהול חברות ועסקים.