זכיינות - עמוד הבית
  
אודותינו
  
צרו קשר

יצירת קשר

מלחמת ההישרדות של עסקים קטנים
עם התרחבותם של תאגידים וחברות ענק הופכים עסקים קטנים רבים לשחקנים במגרש של הגדולים. על מנת שיוכלו לשרוד ולייצר רווחים צריכים עסקים קטנים להתרגל לכללי המשחק החדשים ולנסו ולרתום את היתרונות היחסיים שלהם אל מול היתרונות הברורים של החברות הגדולות. שירותי הלוואות לעסקים קטנים נחותים לעומת חברות גדולות בכל הקשור לגב כלכלי אשר מאפיין חברות גדולות המחפשות להתפשט ולהתרחב כל הזמן. אולם מנגד למרות שחברות גדולות עשויות לנקוט בצעדים כלכליים משמעותיים יותר,גם עבור עסקים קטנים ישנם צעדי נגד שיכולים מתג אותם בקרב קהל הצרכנים ולהשאיר להם נתח שוק נאמן. על מנת שיוכלו לשרוד ולייצר רווחים צריכים עסקים קטנים למצוא את הדרך לעשות זאת באופן מוצלח.

היתרונות היחסיים של עסקים קטנים

על מנת שיוכלו לשרוד ולייצר רווחים צריכים עסקים קטנים להבין כי גם להם יש מספר יתרונות לא מבוטל. עסקים קטנים מסוגלים לייצר אינטימיות וגמישות שעסקים גדולים להתקשות בהם. בעוד שבעסק קטן העובדים עשויים לפתח נאמנות אמיתית למקום והלקוחות עשויים לפתח אינטימיות אמיתית עם העובדים והמנהלים, עבור חברות גדולות המפעילות מאות סניפים המצב קשה בהרבה. בנוסף לכך יכולים עסקים קטנים להתאים עצמם במהירות רבה יותר ובגמישות רבה יותר לצרכי הלקוחות שלהם דבר שעסקים גדולים עשויים להתקשות בו. על מנת שיוכלו לשרוד ולייצר רווחים צריכים עסקים קטנים להבין את יתרונות אלה ולתרגם אותם למעשה.

לא נשארים מאחור: ניהול מוצלח עבור עסקים קטנים
במקרים רבים ניהול איכותי ומקצועי יותר הוא יתרון נוסף של עסקים גדולים, אולם על ידי ניהול נכון עשויים גם עסקים קטנים להגיע למצב ניהולי נכון ומשתלם. על מנת שיוכלו לשרוד ולייצר רווחים צריכים עסקים קטנים לייעל את צורות הניהול שלם ולייעל את העבודה כולה.